Kurumsal VIP Transferler

İstanbul havalimanlarına gelişlerde misafirlerimizi karşılıyoruz bu sayede daha hızlı ve güvenli bir şekilde transfer hizmetlerimizden faydalanıp araçlara kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Firmanızın özel toplantı, yemek buluşması, eğlence organizasyonu, iş toplantısı ve daha pek çok iş etkinlikleri için zamanında ve güvenli bir ulaşımın ne derece hassas olduğunun farkındayız. Bu önem doğrultusunda kurumsal transfer hizmetlerimizde araçlarımızın güvenlik, teknik, hijyenik ve genel bakımlarının eksiksiz olduğundan emin olabilirsiniz.

Hizmet kalitemizi en iyi bir şekilde ifade etmemize olanak sağlayan araçlarımızın tam donanımlı olmasına önem verdiğimiz gibi firma bünyemizdeki personellerimizin de, kurumsal müşterilerimizin ulaşım hizmeti taleplerini en iyi bir şekilde anlayan, yöneten ve düzenleyen, ilgili ve güler yüzlü personeller olmasına önem gösteriyoruz. Bu sayede firmanız ile ilgili gerçekleştirilecek olan her türlü organizasyon için ulaşabileceğiniz firmamız, sizlere eksiksiz, dakik, güvenilir ve konforlu bir ulaşım hizmeti sağlayacaktır.

Zamanlamaya Önem Gösteriyoruz; Biliyoruz ki iş dünyasında pek çok yöneticinin başarısının temelinde zamanı iyi planlamak yatmaktadır ve biz size ZAMAN KAZANDIRIYORUZ..

Touringo Travel olarak iş organizasyonları için firmanıza kurumsal VIP taşımacılık hizmeti vermek için hazırdır. Bizlere ulaşmak ve transfer hizmeti talebinde bulunmak oldukça kolaydır. Bunun için hizmet telefon numaralarımızdan bizlere telefon etmek yoluyla ulaşabileceğiniz gibi yine hizmet telefon numaramız ile bizlere canlı destek veya WhatsApp (mobil uygulama) ile de ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden de online olarak transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.